| Cosmmy a întrebat:

Am o problema: Nu imi merge sa intru pe facebook, mess-ul nu merge. imi zice ca am gresit parolasad. O fi de la firewall? Celelalte site-uri merg.sad FUNDA!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe messenger incearca sa intri de aici
http://webmessenger.yahoo.com/
Daca nu merge inseamna ca ai ramas fara cont (ti-a furat cineva parola si a schimbat-o)
Pe facebook spune-mi ce eroare iti da! (lasa un private mesage)

| vali54 a răspuns:

Poate cineva te-a spart contul incearca sa pui ca ai uitat parola pentru mess iti trebuie intrebarli si raspunsurli care le ai pus la inceput cand l ai creat uite pentru mess:https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot pentru facebook nu mai stiu incearca cand intri pe facebook sa dai pe am uitat parola

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Si eu am patit la fel. Este de la net.am tot insistat cu intratul pe mess si cu conectarea si deconectarea de la net pana a functionat. Cauza este probabil caderea de semnal si de viteza a internetului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu facebook te pot ajuta. minte ca ai 18 ani chand vr sa te inregistrezi. fundoi big grin

| Vio199 a răspuns:

Pai poate sa fie de la mai multe, dar uh incearca sa reinstalezi messenger-ul si facebook-ul...intra de pe alt calculator si vezi ce se intampla, poate ai ceva probleme si cu net-ul, apropo pe mess. intra pe de pe e-mail eu asa faceam cand nu ma lasau astia sa intru, poti si sa raportezi o problema: cum iti apare messenger dai clik la Help apoi la Report a Problem to Yahoo! Succes kiss

| Cosmmy explică:

Am rezolvat.m-am gandit sa dezactivez firewall-ul si a mers

| alymiky13 a răspuns:

Poate ai gresit vreo litera la parola sau daca a aflato cineva poate tea schimbat-o.