| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am o problema! Nu mai pot instala Google Chrome.Tocmai am reinstalat Windowsul si tot nu merge.Cand se incarca, exact la urma se blocheaza si o ia de la capat si nu se mai instaleaza.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Daca nu iti merge nici internet explorer atun ai o problema cu netu, deoarece internet explorer este tatal internetului, daca nu iti merge atunci nici alte browsere nu merg

| Diana769 a răspuns:

Probabil ca nu il suporta. Poti incerca alt browser : Internet Explorer, Picasa, FireFox.

| ITHelper a răspuns:

Ia ccleaner, si fa un clean la registri chrome, asta este solutia, ai niste registri rataciti.
Poti folosi si tune up 2013 (dai la browser cleaner).
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| diablo86 a răspuns:

De obicei daca ai Internet Explorer cand intri in el ar trebui sa iti apara sa descarci Google Chrome in dreapta pe pagina. Daca nu iti apare incearca de aici http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/