| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema nu mai pot sa instalez windows xp. introduc cd ii dau restart si nu mai imi cere sa ii dau boot porneste normal ce trebuie sa fac

5 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Trebuie sa intri in bios sa-i schimbi boot sequence-ul saaau daca ai placa de baza mai noua iti cere sa apesi pe o tasta daca vrei sa butezi de pe altcevawinking

| hax0r a răspuns:

Intra in Bios. Boot device priority / first boot device: (dvd cd) ce ai Second boot device :[HDD]. F10 save and restart.

The end

| 非有神论者 a răspuns:

De obicei ca sa selectezi de pe ce vrei sa boot-ezi se apasa pe F8 sau F11.

| valThina a răspuns:

Se mai intampla da-i tu f12 de mai multe ori si o sa iti ia si cd-ul

| LaurentiuManta a răspuns:

Am si eu o problema...am windows 7 instalat in pc...si vreau sa instalez xp si nu merge.nu stiu c are