| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema: Nu mai pot sa setez ce melodie sa imi sune pe telefon(samsung c3050) unde scrie setare ca ton sonerie scrisul este gri si nu pot sa dau pe el ca sa setez melodia. cum pot rezolva problema asta?

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Poate tel e pe silent atunci si nu se poate schimba.vezi tu...sau poate...thinking sincer nu stiu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La telefonul tau nu stiu exact daca iti arata dar la al meu dau la numarul de telefon si dau la optiuni apoi setez selecteaza ton de apel. si imi aleg din melodiile mele ce ton de apel imi doresc. presupun ca nu e alta portita...
{nu`s experta}