| metinistu123 a întrebat:

Am o problema.recent mi-am cumparat un laptop aus k53s si nu pot accesa internetul.Pe computer functioneaza, dar la acesta spune No acces Internet.Ce ar trebui sa fac sa ma conecteze la Internet.Scuzati categoria. Ofer funda raspunsului cel mai bun

1 răspuns:
| vivigreen a răspuns:

Depinde ce fel de internet ai, daca e Wi-Fi atunci inseamna ca ai semnalul slab, si daca e la cablu inseamna ca trebuie instalate niste chestii. depinde si de reteaua la care esti abonat