| CrazYGirl97 a întrebat:

Am o problema...si vreau raspunsuri rapide.
Windowsul meu trebuie schimbat si am poze de vreo 20 de GB si nu vreau sa le pierd...
Am CD-ROM, deci nu pot sa scriu CD-uri si am doar un stik, de 4GB.
Unde le pot incarca pe net? Le pot pune pe mail (pe 5 mail-uri intra?)?
Sau orice solutie eficienta... happy
Mersi anticipat! dau si Funda.

7 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Iei un HDD extern (un stick muuuult mai mare), si nu mai ai nicio problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai mai multe partitii pe hard le muti pe o partitie care nu contine windows ul.

aduci un prieten cu un laptop si le transferi prin retea.

| Zabbyel a răspuns:

"Fotogenicule"rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorfa-ti zip la poze si trimiteţiile pe e-mail tau.

| SasukeCS2 a răspuns:

Le arhivezi folosind winrar/winzip/7zip etc. si le uploadezi pe un site.

| ionutzz01 a răspuns:

Le bagi in D si cand instalezi windowsul formatezi doar C-ul. bafta

| Geo10 a răspuns:

Salutare...
Copii toate documentele care îți trebuie în D, iar când instalezi windows-ul formatezi doar partiția C unde îl și vei instala.

| banditmik90 a răspuns:

Foloseste Winrar sa faci cate 200 mb fiecare fisier, si le urci pe www.mediafire.com, sa nu faci marimi mai mari de 200 mb pentru ca nu o sa le poti urca doarece nu accepta pagina respectiva. Succes!