| deniszro66 a întrebat:

Am o problema. Treba sa ornez clasa de craciun si nu stiu ce sa fac...Imi puteti spune ce si cum sa fac? Multumesc ///

Răspuns Câştigător
| MrVegas a răspuns:

Pai,bun coleg. ai butea sa iei un bradut micut, il ornezi si il pui pe catedra, iei niste spreiuri de dat pe geam si niste figurine cu mosu si dai bici.iei niste luminite si le pui la geamuri sus si la intrare in clasa, iei niste cutii goale.le aranjezi.le deschizi si lesi un bilet"mosu a fost aici"
•eu asta am facut 2 ani la rand si am primit 10 pentru imaginatie
•acum nu stiu daca te va ajuta dar iti urez mult norog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara un brad mai mic (e cam 80 lei), pe catedra poti pune un bradut ( unu lde 26 cm e 10lei ), pe usa poti pune o decoratiune ( costa in jur de 10-30 lei)
pe geamuri poti pune diferite sabloane cu Mos Craciun, braduri, stele s.a.m.d sau un spray decorativ (7 lei )
daca bradul artificial este verde il poti orna cu globulete aurii si beteala sau siraguri de margele rosie, in cazul in care bradutul este alb il poti orna cu mov(e la moda craciunul asta laughing ), albastru sau verde pentru contrast.la tabla poti pune ghirlande ( brad artificial) cu fundite sau globuri mici.

Răspuns utilizator avertizat
| Iriskha a răspuns:

Buna... ai putea anina beculetele de la brad pe perete si sa le infasori cu betea ( arata foarte frumos ), ai putea sa faci fulgi de zapada din hartie si sa le lipesti pe tabla si pe ferestre, sa pui un brad imbodobit. Sper ca te-am ajutat!happy