| Callexus a întrebat:

Am o problema...un prieten mi-a dat din greseala niste dll-uri si eu nu m-am mai uitat sa vad ce este si am dat open with notepad si cand am deschis google chromeul mi l-a deschis cu notepadul...cred ca imi lipseste un dll dar nu stiu care.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Cind ai dat pe executabilul de google chrome ti l-a deschis cu notepad? Sint niste asocieri de extensie gresite pe acolo. Teoretic executabilul de chrome este un fisier exe si windows-ul ar trebui sa stie ce sa faca cu el.

Poti reinstala chrome. Ar trebui sa rezolve problema.