| adriana1991 a întrebat:

Am o situație ciudata, parola wifi îmi funcționează pe laptop, dar dacă vreau sa o folosesc pentru telefon s-au imprimanta cu wifi nu funcționează, nu știu de ce.

1 răspuns:
| SmoKilla a răspuns:

Buna, daca nu ii dai de cap si nu vrei sa te complici cu parola, unele routele au un cod QR in spate sau desupt, doar o scanezi cu camera telefonului si ti se deschide un prompt intrebandu-te daca doresti sa te conectezi la retea nefiind nevoie sa introduci parola