| anonim_4396 a întrebat:

Hei, de ce nu mai am net la laptop? De vreo 4 ani am net la laptop prin wifi. Cablul de la internet e conectat la un pc vechi pe care nu-l mai folosesc, iar de atunci am internet pe laptop prin wifi. De 2 zile pe nu-mi mai merge internetul si nu merge sa-l reconectez, sa-i scriu iar parola. Tin sa mentionez ca pe telefon merge wifi-ul. Stie cineva care ar fi problema?

1 răspuns:
| ririsa a răspuns:

Daca ai win 10 si ai facut vreun update recent atunci asta e cauza... https://www.youtube.com/watch?v=l4IfY4VqVoY