| Aditzu93 a întrebat:

Am o tableta Allwinner i13 si cand o deschid ramane blocata arata ca se incarca si se tot incarca in continu, si vreau sa intru in "Menu Recovery" sa o resetez imi poate spune si mie cineva cum fac asta? Care este combinatia de butoane pentru ca ea are doar "Power" si tastele de volum. Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Incearca asa : o stingi, apesi odata pe power, iar apoi apesi pe power si pe unul din butoanele de la volum.Le incerci pe amandoua fiindca nu stiu combinatia exacta.Asa este la smartphone-ul meu, dar eu am un buton in plus fata de tine, cel care ma duce la imaginea de pe fundal.

| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut Uita-te atent in spatele tabletei trebuie sa fie un punctulet mic mic langa el s-ar putea sa scrie RESET la mine asa este.
Daca il gasesti vezi ca in interiorul punctuletului e un buton de reset trebuie sa il apesti cu o scobitoare ceva.
Sper ca ai gasit.
AA da daca nu gasesti in spatele tabletei s-ar putea sa fie pe langa gaurile alea pentru casti si incarcare.
http://i01.i.aliimg.com/......-512MB.jpg