| Kamakura a întrebat:

Am o tabletă android ( cred că ii zice playtabpro.si e desenat pe ea point of view și e un cameleon pe spate) (costă 400 lei) și cănd o pornesc este sigla android și nu se pornește și se încarcă al infinit fără să se pornească. Cred că am android sandwich, Cum fac să o pornesc (intentionez să o resetez la setarile din fabrica). (P.S. am butoanelle reset power menu si esc și mai e o găurică undeva mică unde scrie "MIC")

1 răspuns:
| asxasx a răspuns:

Tine apasat butonulde power daca nu merge pune-i softul din nou prin cablul usb de stocare.