| RedBull69 a întrebat:

Am o tableta de la eMAG cumparata acum 5 zile si am tot auzit la unele persoane ca nu este bine sa imi pun stikul de net RDS la tableta. ( SERIOUX VISION X )

Intrebarea este: Pot sa mai pun stickul de net in tableta (MENTIONEZ CA TABLETA NU ESTE ROOATATA)

Răspuns Câştigător
| Richardo69 a răspuns:

Nu ai ma nimic si eu am stick de RDS si nu am patit nimic la tableta ca si eu am o tableta tot de la serioux si nu est rootata si merge perfect din prioopia experienta

1 răspuns:
| madaLinn999 a răspuns:

Da..nu ti se va strica si eu am o tableta si nu mi s-a intamplat nimic st lin.