| CosmYn67 a întrebat:

Am o tableta Manta http://tableta-ieftina.ro/......ou/112.htm La fel ca aceasta si vreau sa imi instalez un joc Asphalt 8.Cand apas pe Descarcati la Google Play imi da urmatoarea eroare"Nu exista spatiu pe dispozitivul de stocare intern" Am inteles ca jocurile se instaleaza in memoria interna a tabletei.Cum pot face sa nu se mai instaleze in memoria interna ci in cardul de memorie.Cardul e de 2gb. Daca rootez tableta va merge? Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Poti intra in setari, aplicatii, si sa muti aplicatiile instalate pe card, astfel, eliberand memoria interna