| tudorfrancu123 a întrebat:

Am o tableta pc mid dar nu se mai aprinde se aprinde ledul dar ea nu e icarcata ful. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| deedlebag001 a răspuns:

Pai du-o la reparatii, nu te baga tu in ea ca s-ar putea sa o faci tableta de tot, eu ma pricep sa repar telefoane, si m-am pus odata si intr-o tableta, si am facut-o tableta de tot.laughing)) puteam dupa sa o iau cu apahee hee

| tudorfrancu123 explică:

Am duso dar a zis ca nu a aparut un mod de a deschide tableta aceasta cand e stinsa. Sa poata vedea ce are. A zis sa ma intorc mai t