| anonim_4396 a întrebat:

cateodata mi se aprinde ledul camerei de la laptop, semn ca functioneaza, de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand intru pe laptop o sa dau subscribe. Am instalat niste moduri pe samp. adica pe gta, si de atunci. dar nu stiu sigur care dinte programe are virus. ca am instalat multe.

| CentyLox a răspuns:

Mai este o teorie anume
Ca unele programe pe care le-ai instalat au un program spyware care are la baza aflarea informatiilor personale gen parolele tale de mail si facebook doar daca ledul era aprins atunci cineva te spiona prin acess la webcam fara permisiunea ta si asa mai departe
Zic sa reinstalezi OS-ul

| ovidiu68 a răspuns:

Daca n-o utilizezi dezactiveaz-o si vezi daca se manifesta la fel.

| Qweeeeeer a răspuns:

Fii atent. Ai luat de undeva un virus sau un script. Descarcă Malwarebytes și rezolvi