| Julyett a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 2? Ce versiune de yahoo messenger sa instalez si de unde pentru a putea folosi video call?

Funda!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge mai bine cu Skype.

| Julyett explică (pentru darrio2007):

Nu vreau skype

| darrio2007 a răspuns (pentru Julyett):

Ok.Vezi alte raspunsuri primite.Pa.

| Skynettt a răspuns:

Intri de pe tableta pe yahoo.co si ai pe download yahoomessenger si itii gasesc ei automat versiuna care iti trebuie

| itmanager a răspuns:

Buna! O versiune buna a messenger-ului este pe Magazin Play (se mai numeste si Google Play).S-ar putea sa ai Google Play preinstalat in tableta intri in aplicatie iti faci cont(eventual daca nu ai) iar dupa aceea scrii la cautare "Yahoo Messenger" si il poti descarca 100% gratuit!
Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

| itmanager a răspuns:

Optiunea de Video Call trebuie descarcata din nou tot din Google Play 100% gratis, iar pentru asta scrii "video call" sau "video call for messenger" happy

| Julyett explică (pentru itmanager):

Am instalat yahoo mesenger. pentru video call imi cere un plug in care nu e compatibil cu tableta. straight face sa inteleg ca nu merge apelul video peo tableta Samsung galaxy tab?

| itmanager a răspuns:

Imi pare rau ca nu iti merge. sad Poate ca nu suporta tableta ta versiunea video-call-ului.

| Robby_Robert_1993 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa sun de pe facebook. ai cumva idee?

| Julyett explică (pentru Robby_Robert_1993):

Eu folosesc ooVoo video call. Imi merge :-) succes.