| corinasv a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2 si in ultima vreme nu mai reusesc sa o conectez la pc prin cablu. Initial am crezut ca e o problema din setari, prin urmare am incercat revenirea la setarile din fabrica...nimic. Cablul functioneaza foarte bine, nu imi da erori la incarcare. Am incercat conectarea la mai multe pc-uri, la care tableta a mai fost conectata ulterior. In momentul in care incerc conectarea, tableta reactioneaza ca si cum ar fi pusa la incarcat (emite acel click specific) iar pc-ul nu recunoaste conectarea, nu reactioneaza deloc..ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Din cate ai descris mai sus, pare sa fie o problema de software. Cel mai bine ar fi sa duci tableta la un service autorizat impreuna cu garantia. Cu garantia ai mari sanse sa ti se faca reparatia gratuit.