| RazvaaaaN a întrebat:

Am o tableta tab 3 si s-a inchis deodata fara sa ii fac nimic. Ecranul este negru dar totusi este putin luminat. Ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| RaduDavid a răspuns:

Incearca sa o restezi, daca nu stii dul la un specialist care stie.

| Alice3939 a răspuns:

Las-o o zi 2 fara sa o atingi, apoi de pe butonul central si cel de blocare (tinandu-le simultan apasate) ar trebui sa se deschida.

| BucurAlex1991 a răspuns:

Asta i s-a intamplat unui prieten. A sunat un specialist si a zis ca este un buton care reseteaza dar nu stiu care.