| teleman22 a întrebat:

Am o telecomanda universala pilot supertel si nu ma lasa sa intru in meniu la televizor adica butonu menu nu are nici o fuctie cu pot scana programele la digi va rog spuneti-mi cum sa scanez daca nu merge asa

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Configureaza telecomanda universala incat sa-ti mearga, daca nu gaseste telecomanda veche sau cumpara alta telecomanda, alte solutii nu ai.

2 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Incearca de la butoanele tvului, cred ca sigur are si un buton MENU.
Asa e cu telecomenziile astea universale, nu prea corespund toate butoanele.
Incearca sa o setezi cum scrie in manualul de utilizare.

| teleman22 explică (pentru AstonMartin):

Ma mai gindesc ca nu are buton de meniu tv si nu stiu cum aia e problema

| AstonMartin a răspuns (pentru teleman22):

Configureaza telecomanda universala incat sa-ti mearga, daca nu gaseste telecomanda veche sau cumpara alta telecomanda, alte solutii nu ai.