| rmx05 a întrebat:

Am observat ca in ultimele zile pe hi5 desi am activata optiunea Remember me, de cate ori inchid Internet Explorer atunci cand intru din nou trebuie sa bag iar mail`ul si parola... Aveti si voi problema asta? si daca nu stiti cum pot face sa raman mereu logat pe site?

9 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Asa mi se intampla si mie de cand a fost problema aceea cu adobe flash player. Acuma de fiecare data cand intru trebuie sa fac log in, desi am pus datele contului pe remember. La inceput am crezut ca e din cauza browser-ului, dar dupa aceea am obsercat ca pe alte site-uri (Yahoo, trilulilu, TPU), raman logat si dupa ce ies din browser, deci problema e de la hi5.

| unicka a răspuns:

Foloseste mozilla si nu mai ai probleme cu parole si id-uri

| JoJo a răspuns:

Si la mine e la fel, si e mai aiurea cu noul hi5 pentru ca la cel vechi de fiecare data cand vroiai sa faci log in era de ajuns sa scrii prima litera de la mail si iti aparea, acum trebuie' sa-l scrii pe tot de fiecare data. Naspa!thinking

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Si mie la fel sad...si eu vreau sa stiu de ce

| babyangel a răspuns:

Eu am google chrome si mi se pare foarte bun. cand vreau sa intru pe hi5 doar scriu hi5 acolo si imi deschide pagina de start.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel...si folosesc mozilla...sad

| Georgiana95 a răspuns:

Si la mine e la felstraight face dar nu stiu de cethinking

| rmx05 explică:

Pai pana acum nu am avut nici cu IE...probabil e din cauza hi5, de cand au pus versiunea beta mereu e ceva care sa nu mearga...

| piticutza16 a răspuns:

Buna...mda,si eu patesc acelasi lucru din pacate. si chiar nu stiu de cesadsadsad