| nimeni_1451 a întrebat:

Va rog sa`mi ziceti si mie daca stiti de ce mereu cand intru pe hi5 trebuie sa bag e`mail`ul si parola, de cateva zile daca intru de trei ori, de trei ori trebuie sa ma loghez, asa patesc si pe TPU...sad

Răspuns Câştigător
| spin a răspuns:

E posibil sa nu-ti salveze arhivele de la browser.deznstaleazal si intaleaal din nou sau puneti altulwinking. nu vei mai avea problema astawinking. daca mai persista e posibil sa fie de la pc si sa ceara o formatatewinking
bafta!

3 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Un virus ceva fa cum a spus little_angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt TPU eu folosesc Opera, incearca, poate merge si la tine.

Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putin mai jos de casuta si email o casuta "tine-ma logat" care trebuie sa fie bifata.
iar pentru hi5 stii ca iti apare cand pui mailul si parola intrebarea : " do you want Firefox to remember the password for xyz@yahoo.com on hi5.com? ". daca vrei sa fii tot timpul logat apesi remember iar daca nu apesi never for this site sau not now. sper ca te-am ajutat big grin