| nikolettta a întrebat:

Am observat ca la unele persoane cu care nu sunt prietena pe Facebook nu-mi apare sa vad ce like-uri si comentarii are inclusiv la poza de profil.Am incercat sa fac si eu sa nu apara like-urile pozei de profil pentru unfriends si nu reusesc.Ma puteti ajuta voi va rog?
Fundita la cel mai bun si detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Setează ca imaginea de profil să fie afișată doar pentru "prieteni", nu pentru public. Asta e tot! Cei care nu sunt in lista ta de prieteni, pot vedea doar poza de profil, fără alte detalii.
Comentariile si like-urile nu pot fi vizualizate.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=privacy
Da-ti pe custom/privat totul si la ultima debifeaza "Yes" la search engines si cam aia ar trebui sa fie.