| Emokid9 a întrebat:

Daca am postat o poza pe Facebook și vreau să o pun de profil se vor pastra like-urile pozei vechi la cea de profil?

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Dacă din întâmplare ai mai avut-o la profil, da, se vor păstra like-urile pe care le-ai avut.
În rest nu.

| Kogaion a răspuns:

Nu

| Panteraa a răspuns:

Daca e tot o poza veche de profil da, in alt caz nu se pastreaza.

| Emokid9 explică (pentru Panteraa):

Nu era nicioada de profil și prin,, veche'' am postat-o de ieri.Am vrut sa o pun la profil dar nu știu de ce a apărut ca o poza normala la noutăți și nu la profil.

| Panteraa a răspuns (pentru Emokid9):

Asa nu se poate, imi pare rau.