| ChrilDanut a întrebat:

Am optiunea Colibri 10 impreuna cu happy night si cost control insa nu-mi merge happy night seara. Deconectez modemul al 11:55, il pornesc la 00:05 insa traficul de date este contorizat. Care poate fi >problema?

Răspuns Câştigător
| axnpictures a răspuns:

Trafic gratuit insemnand ca acel trafic facut intre orele 00:00 - 07:00 nu se contorizeaza la cei 3 GB de viteza mare.
Internetul este oricum nelimitat, doar ca dupa primii 3 GB, viteza va fi limitata la 128 kbps download si 64 kbps upload.
Daca deja ai depasit traficul de 3GB, aceasta optiune iti este inutila pana cand traficul va fi resetat, in luna urmatoare.
De unde stii ca se contorizeaza?