| 78buc a întrebat:

Am pe OK.ru citeva conturi. Nu le mai stiu parola de mult timp,nu au fost înregistrate de pe numerele mele de telefoane,dar de la niste prieteni vechi. Acum ei sunt plecați peste hotare, si nici nu se mai folosesc de acele numere. Nici măcar nu ținem legătura. Am acolo poze,comentarii mai vechi, cind le vad imi vine sa plinge de Rușine din motivul ca in orice moment le poate vede oricine. As vrea foarte mult sa le șterg însă dupa cum am spus e imposibil cu ajutorul numărului de telefon sau a e-mailului. Cum sa-mi șterg acele profiluri? A mai încercat cineva vreodată? Sa apelez la administrația OK.ru nu pot, aceștia își au sediul la Moscova iar eu sunt din Moldova.va rog ajutați-mă daca știți ceva. funda

1 răspuns:
| SilvianG a răspuns:

Eu aș spune să încerci să contactezi compania deținătoare a site-ului, sunt 100% sigur că trebuie să aibă adresă de gmail sau ceva. Dacă nu, poate există butonul de report. Cam astea ar fi.