| roxanagabriela11 a întrebat:

Bună TPU, am o problema și m-ar ajuta daca mi-ați răspunde. Azi m-a sunat cineva sa îmi spună ca a primit numărul meu de pe omegle, și ca acea persoana se da drept mine, nu stiu cine e acea persoana deoarece nu a vrut sa spună, vocea mi s a părut cunoscuta. Sunt disperata, îmi e frica, și prietenele mele au pățit la fel, cel care mi a spus de număr nu a sunat cu privat. Ce as putea sa fac sa văd care e acel cont de omegle si persoana? Sa merg la politie sau sa schimb numărul? Mulțumesc.

1 răspuns:
| Coloringthevoid a răspuns:

Prietenele tale si tu ati fost martore doar la o gluma. Daca prietenele tale sunt cumva din clasa ta asta inseamna ca nu poate fi doar o coincidenta.Cel mai probabil au fost niste baieti din clasa ta care au vrut sa faca o gluma.Nu e nevoie de politie pentru asa ceva.Tot ce trebuie sa faci e sa recunosti vocea pe care ai auzito la telefon.