| Editocroci a întrebat:

Am primit multe cereri de prietenie pe Facebook. Am trimis unele cereri de prietenie la care n-am primit răspuns. De unde cererile de prietenie? Am întrebat pe unu și nu mi-a zis așa că l-am blocat.

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ca fata e normal sa primesti multe cereri de prietenie.
Multi nici nu se uita si dau add la tot ce prind sau ce le place.
Stai sa vezi cand vei fi asaltata de mesaje...

| Editocroci explică (pentru ROB3RT89):

Nu. Cred că e un soft care trimite cereri de prietenie.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Editocroci):

Nu exista asa ceva.

| Editocroci explică (pentru ROB3RT89):

Există, dar probabil nu se aplică în cazul meu.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Editocroci):

Cererile de prietenie se trimit doar pesonal, ca si aici!

Bula
| Bula a răspuns:

Facebook iti ofera si automat "prietenii", in functie de numarul de prieteni comuni pe care le ai cu prietenii prietenilor (si nu numai).
De asemenea, sunt persoane care trimit cereri de prietenie, doar ca sa aiba "multi" pe lista.

| Editocroci explică (pentru Bula):

Asta știam și eu. Nu am nici un prieten pe Facebook deocamdată.

| Editocroci explică:

Sau cineva a dat adresa mea de Facebook altora.

| Editocroci explică:

Am rezolvat. Nu vor mai putea să îmi trimită cereri de prietenie toți necunoscuții.