| anonim_4396 a întrebat:

Nu utilizez prea des Facebook-ul, dar azi dimineata am trimis cateva cereri de prietenie, mai exact 5. Un prieten mi-a zis ca el a trimis foarte multe cereri intr-o zi si i s-a blocat contul, deci intrebarea mea este: se pot trimite un numar limitat de cereri de prietenie sau nelimitat?

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

La acceptat era o limita de 5000 parca. mai nou a aparut posibilitatea de abonare la o persoana, fara a-i fi prieten(subscribe). la trimis cereri- nelimitat! Facebook-ul se mai blocheaza din alte cauze, nu din request-uri

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nelimitat dar nu la toți

| Kesha1428 a răspuns:

Nelimitat