| Fatayou a întrebat:

Am probleme cu camera! Nu stiu cum s-a sters diin pc acum 2 luni si cineva a reinstalato(tata), apoi iarasi s-a sters dupa o luna si incerc sa o instalez tot cu tata, dar nu stiu dc nu merge instalata+mia consumat spattiu de atata incercat! Camera este Apollo sau AC-700! Care sunt pasii de instalat ca mama vr sa vb prin skype cu camera azi!

Răspuns Câştigător
| John_Sersson_1989 a răspuns:

Prima data dezinstaleaza cu control panel daca ai windows daca nu ai windows si ai linux cu synapse
Apoi incearca sa instalezi din nou camera cu softul

| Fatayou explică (pentru John_Sersson_1989):

Da dar e deja scoasa! si acum a spus tata ca nu se vede, dar e conetata(adica e pus firul la pc), dar e stearsa! ce se intampla si cum o rezolv? si apropo, am windows!

2 răspunsuri:
| John_Sersson_1989 a răspuns:

Incearca cu driver-ul de pe site de la producator, in caz contrar iti recomand sa iti iei una mai buna