| degandaniel a întrebat:

Am pus windows 10/8/7 si imi tot apar erori de tip.dll sau nici macar nu ruleaza jocurile. Cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti rezolva invatind sa pui intrebari, mai inainte de altceva. Ce jocuri, ce configuratie ai, ce erori mai exact?

| degandaniel explică (pentru KodrutZ):

Cred ca am intrebat destul de clar. am pus fiecare windows in parte dar tot nu merg jocurile. spre exemplu mi-am pus Hitman, l-am instalat, si cand vreau sa il pornesc nici macar nu ruleaza jocul, nu apare nimic. Deci?

| KodrutZ a răspuns (pentru degandaniel):

AI INTREBAT UN CACAT! Nu ai spus ce configuratie hardware ai si nici CE EROARE exact. In concluzie, nu ai spus absolut nimic. "Doctore, ma doare un organ intern, zi-mi ce am!"

| Kashhe a răspuns:

Până la urmă care windows ți-ai instalat? 10, 8 sau 7?
Erorile apar când vrei să rulezi jocuri? Dacă da, atunci descarcă.dll-urile respective de pe internet și punele în folderele jocurilor.
Dacă nu, ci în general, ai putea face o poză la un astfel de tip de eroare?