| petron a întrebat:

Sa-l ajutati-ma va rog la windows 7 apar aceste erori http://imgur.com/a/Jtiox dupa 2-3 zile de la instalarea windows-ului si nu pot face nimic daca stiti cum pot rezolva ajutati-ma
dau found

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Fie hardul e pe moarte, fie nu ai instalat o versiune buna de windows 7, ca rezultat fiind lipsa unor fisiere importante.Eu zic sa il reinstalezi, daca continua sa faca asa, descarca windows-ul din alta parte.

| petron explică (pentru bogdan324):

Am incercat multe versiuni de windows 7 diferite siteuri si tot imi da eroarea asta peste citeva zile poti sami recomanzi o programa de testat hardul

| CPAElites a răspuns:

Faci update la windows ba!