| passenger a întrebat:

Ce are TPU? crying Apar numai erori... In cat timp se vor rezolva chestiile astea?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza ca succesul TPU a depasit cu mult asteptarile creatorilor, atat serverul cat si programul sunt subdimensionate si fac cu greu fata numarlui de utilizatori. De ex., in mai anul trecut, cand m-am inregistrat eu, eram cca 45.000 de utlizatori inregistrati, acum sunt peste 227.000 de utilizatori iar numarul postarilor dintr-o zi este foarte mare, in medie de cca 500.000. Nu stiu in cat timp se vor rezolva, echipa TPU nu a avut minima decenta sa avanseze o data oarecare, doar vesnica afisare cu "ne straduim sa rezolvam". Sa speram ca nu la pastele cailor. Numai bine!

| BoOoMbOnik a răspuns:

Da asa e. Si mie mi se intampla foarte des. Dar de fiecare data se rezolva in cateva minute maxim o jumatate de ora. Funda? Te rog! Mersi!

| Me_3490 a răspuns:

Pai acum e prea incarcat.Se vor repara.Pwp!

| Omicron a răspuns:

Sunt mici defectiuni le vor repara