| anonim_4396 a întrebat:

Am reincarcat cartusul color si acum imprimanta nu mai functioneaza. Apare E 5. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| McCadu a răspuns:

In primul rand trebuia sa specifici ce tip de imprimanta ai ca sa poata cineva sa vina cu un raspuns elocvent. Eu o sa incerc sa iti dau un raspuns, dar nu sunt sigur de ceea ce ai tu de fapt.
Daca ai o imprimanta Canon din cate stiu eu este cam greu sa reincarci cartusele. De obicei pe cartusele de la Canon au un cip care poate fi "fraierit" cand reincarci cartusele. Insa singura solutie pe care o stiu eu la "E5 blinking" este sa il schimbi cu unul nou.
Daca lasi mai multe detalii despre imprimanta poate o sa-ti dau un raspuns de folos.