| ionutza_6253 a întrebat:

am o mare problema. am o imprimanta cannot pixma mp140 si ieri mi-am reincarcat tusurile. dupa ce am pus tusurile la loc in imprimanta si am deschis-o, a inceput sa imi clipeasa butonul pentru color si cand incerc sa scot la imprimanta imi apare un mesaj ca cica cartusul color nu e conectat...este vreo posibilitate ca ceea ce se intampla sa fie din cauza ca tusul poate e umplut prea tare sau? va rog ajutati-ma. multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Dupa ce ai reincarcat cartusele, calculatorul o sa-ti arate ca ele sunt goale chiar daca nu e adevarat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum se pun tusurile am o imprimanta noua si nu stiu.

| ionutza_6253 explică:

Stiu, dar totusi ce trebuie sa fac ca sa mi le recunoasca?

| alice alisu' a răspuns:

Hey...si eu am o imprimanta Canon si mi le reincarc acasa, infn...
http://s741.photobucket.com/......liceBubsy/
Tiam facut un semn la butonul pe care trebuie sa apeși. apeși de vreo 3, 4, 5-și apoi sa vezi ca o sa iți meargă. eu asa fac
bafta;)