| David007 a întrebat:

Am reinstalat windows 7 ultimate si am instalat cu ajutoru GeForce Experience automatically driverele si pentru sunet am instalat Realtek High Definition Audio driver dar cand incerc sa instalez ceva, de exemplu un joc nu mi se instaleaza..Intrebarea mea este daca ar mai trebui ceva instalat si un site de unde as putea lua?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se instaleaza dar ce zice? ce eroare primesti?

| David007 explică (pentru anonim_4396):

Nimic se duce linia de la instalat pana la final dau finish dar cand e sa apara jocu nu apare... si nu il gasesc nicaieri

| anonim_4396 a răspuns (pentru David007):

Pai cand instalezi jocul si trebuie sa alegi destinatia alege tu una c:/jocuri sau orice si dupa vezi daca apare

| David007 explică (pentru anonim_4396):

Stiu dar tot nu se instaleaza