| vadu22 a întrebat:

Slaut TPU!
Am facut windowsu' pe pc iar acum dupa ce fac conexiunea la net(broadband rds) si ma conectez imi da eroare 691.
In control panel la network conection nu am local area conection.
Ce este Local area conection? Acesta ar putea fi motivul pentru care imi da eroare? HELP!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Atat_Doar_1979 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa de retea daca nu merge uitate la draivere dai click dreapta pe my computer la manage si ii dai pe device manager daca apare cu galben un semnul intrebari la network inseamna ca nu ai instalat bine placa de retea

| vadu22 explică (pentru Atat_Doar_1979):

Am reinstalat si acum merge.
Multumesc mult!
Ti-as da funda dar nu stiu ce are nu imi apare...
O sa incerc mai tarziu.

3 răspunsuri:
| DjDkill a răspuns:

ZI-mi modelul pc-ului.

| vadu22 explică (pentru DjDkill):

Nu mai este nevoie, am reinstalat placa de retea si acum merge.
Multumesc oricum