| Awesome86 a întrebat:

Am reinstalat windowsu(7) si dupa aia am instalat driverul de placa video si acum imi apare:total available graphics memory:2423, dedicated video memory:1024, system video memory:0 (?) shared system memory:1399, vreo idee ce i cu 0 ala si cum il modific, am placa video ati radeon hd 5550?

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

De obicei System Video Memory este de la placa video onboard. Atata vreme cat tu ai placa video separata, nu are nimic daca acolo este 0.