| OXxana a întrebat:

Am remarcat ca nu mi merge netul. Si beculetul de la rutar cel de slot palpaie in rosu nu in vrede ca de obicei. Este problema de la ei? Sau de la mine?

Răspuns Câştigător
| RoxanaY a răspuns:

Si mie mi se intampla. Depinde. Uneori poate fi de la ei, desi mai mereu a fost de la mine. Incearca sa scoti ruterul din priza timp de cateva secunde si sa-l bagi iar. Daca asta nu functioneaza la unele ruteruri este un buton negru langa partea in care este bagat acel fir de net apesi pe el o data, astepti putin si apesi iar pe el. Daca nici asta nu functioneaza mai am o varianta si asta este cea mai sigura si este cel mai probabil ca aceasta sa fie cauza: Este un fir bagat in ruter. Probabil o fi dereglat. Incearca sa-l fixezi mai bine. S-ar putea ca asta sa fie cauza. Daca nu e nici asta cauza inseamna ca e de la ei.
Sper ca te-am ajutat! Succes in a repara ruterul! Funda?

2 răspunsuri:
| paulaioana63 a răspuns:

La fel am patit si eu.
Trebuie sa il inchizi si sa il deschizi iar.

| OXxana explică (pentru paulaioana63):

Am facut si asta si tot nu a mers. Banuiesc ca este de la ei