| Griveteanu_Alex_1996 a întrebat:

am o problema cu un stick usb de 16 Gb, am avut un windows pe el si l-am formatat de atunci nu mai merge, dar beculetul de la stick palpaie incet va rog ajutati-ma! p.s

6 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Ai incercat sa-l formatezi din nou in fat32?

| Griveteanu_Alex_1996 explică (pentru MadHOuse):

Stick-ul usb nu este citit si nu mai pot sa il formatez am incercat si cu Diskpart dar degeaba unde se afla stick-ul imi zice : No media

| Griveteanu_Alex_1996 explică (pentru DeeJayNo1):

Nu merge, cand dau quick format si start imi zice asa : There is no media in the specified device, alta solutie nu mai este? crede-ma am lucrat si cu cmd-ul si cu diskpart si degeaba tot imi zice no media, ce as putea face? sad

| DeeJayNo1 a răspuns (pentru Griveteanu_Alex_1996):

Incearca cu un alt pc

| Griveteanu_Alex_1996 explică (pentru DeeJayNo1):

Tot nu merge sad