| romaniaTEiubesc a întrebat:

Am reusit sa modific undeva o setare la browser astfel incat atunci cand dau click pe un link se deschide in aceeasi pagina in loc sa-mi deschida o pagina noua.
pana acum cateva minute daca dadeam click pe rotita de la mouse imi deschidea cate taburi voiam eu.acum daca fac acelasi lucru se deschide doar pe pagina pe care sunt.ce trebuie sa fac in situatia asta?

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Daca spui la lume browsesrul pe care il folosesti iti vor fi mai mare folos. Tools -> Optiuni Internet -> si aici cauti, meniul la fiecare browser wste diferit.

| romaniaTEiubesc explică:

Folosesc opera ca browser