| anonim_4396 a întrebat:

Am scapat laptopul pe jos si ma tem tare sa nu se fi stricat. Vad ca nu se mai inchide clapa bine. :-s Ce fac?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la un service! Ce altceva ai putea sa faci?

| vali1985 a răspuns:

Du-te la service.

| Pogonici a răspuns:

Sa o duci la reparat loool

| UrsuletzMic a răspuns:

Poi daca nu se inchide bine, daca mai are garantie sa il duci sa il repare... daca nu du-l la un service.Te sfatuiesc sa nu fortezi clapa deoarece se poate intampla ceva mai rau...
Oricum Mult Succes!

| GeoGz a răspuns:

Stai linistita. Stiu o metoda care nu da niciodata gres.
Trebuie sa il tii intre 6 si 12 ore la frig, dupa aceea 2-3 ore la caldura, dupa va fi ca nou. Aceasta metoda merge si cand se magnetizeaza laptopul/tv-ul/telefonul, etc. 100% testata. Funda?