| PACC a întrebat:

am o simpla intrebare... cand inchid clapa la laptop se inchide laptopul cum fac ca sa nu se mai inchida?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru win7: control panel -> power options -> choose ehat closing the lid does -> "when I close the lid:" -> do nothing -> save changes

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Decupleaza de la priza si iti apare semnul bateriei in bara dreapta sau daca este deja nu este nevoie sa decuplezi, dai click dreapta si trebuie sa scrie adjust power properties sau ceva de genul, apoi iti apare o fereastra, dai la advanced si vei vedea http://i.imgur.com/Yb9FBQa.jpg

| davidtm a răspuns:

Nu poti face nimic, pentru ca intra in modul stand by, cand il inchizi.
funda te rog, mai am nevoie de una!

| PACC explică:

7 ultimate

| Bytes3 a răspuns:

Ce OS ai?

| Bytes3 a răspuns:

Pai te duci jos la toolbar>apesi bateria>dai la "More power options">Stanga "Choose what the power buttons do">Si este acolo "When i close the lid:" si le faci "Do Do nothing" in caz de nu pricepi cam spus downloadeaza asta: http://www.mediafire.com/? 5p9wny9d4wx15mk. Good Luck.