| Rotari_Sorinel_1995 a întrebat:

Am scapat un iphone 4s in apa si nu se mai aprinde,se aprinde doar daca este bagat la incarcat sau conestat la pc.imi apare marul si se inchide si tot asa, am intrat dupa aia in recovery mode si itunes mi a spus sa l resetez.la sfarsirea resetarii imi da o eroare (21).uitandu ma la senzorii de umiditate doar unu este rosu cel de la usb iar in rest cel de la conestoru; jack si dina untru sunt albe .....de ce poate fi bateria sau ce?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Albeert a răspuns:

Du-l cat mai repede la App Store-ul din Afi Cotroceni, sa t-l desfaca si poate sa comanzi o alta baterie... (nu sunt sigur ca se poate cumpara alta)