| Rotari_Sorinel_1995 a întrebat:

Am un iphone 4s scapat in apa si sta aprins doar daca e bagat la incarcat sau conectat la itunes am incercat sa i dau restore fiindca imispune ca este in recovery mode aproape la sfarsit de resetare calculatorul imi da o eroare (eroare 21). credeti ca este bateria de vina sa fie moarta?

1 răspuns:
| MikeAlexis a răspuns:

Am patit si eu la fel ca tine, diferenta o face doar scula (eu am avut un ipod touch 4g). Problema la mea consta in urmatoarea: s-a stins instantaneu, am incercat de vreo 3 ori sa il aprind si in cele din urma a reusit, dar pe ecran vedeam liniute si patratele.
L-am pus in punga cu orez (dupa ce mi-a recomandat un prieten, care a patit si el la fel), orezu absoarbe umiditatea. Dupa 15 minute s-a deschis! Acum sa iti raspund la intrebarea ta despre RECOVERY MODE, poti sa iesi din Recovery fortat cu ajutorul programului TinyUmbrella. Succes