| anonim_4396 a întrebat:

Am schimbat din linux in windows xp 7 starter si am observat ca tastele merg greu(nu tot timpul). nu reactioneaza cum ar trebui.sa fie oare de la windows ca ar fi piratat.mentionez ca este luat de o saptamana si jumate, asus netbook 1011px-whi021u DAU FUNDA.MULTUMESC PT AJUTOR

Răspuns Câştigător
| Fidec a răspuns:

Este de la windows sigur 100%. nu are cum sa fie de la netbook, daca pe linux nu ti-a facut aceasta problema este clar de la windows, mai bine downloadeaza windows 7 enterprise, cel mai bun! Bafta

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca i-ai bagat vreo versiune pe x64 l-ai innebunit happy vezi ca exista o versiune de win 7 special pentru Eeepc-uri si netbookuri.

| alexandru921994 a răspuns:

In mare trebuie sa fie de la software. incearca sa il mai instalezi odata facand instalare custom si reformatand partitiile. sau ar trebui cautata o varianta special pentru usb. [ din cate stiu eu modelul de laptop este de 11 inch]

| numayyo a răspuns:

Windows 7 starter este special pentru netbookuri