| omegaalfa12 a întrebat:

Am schimbat recent butonul de on/off la un iphone 5 si de atunci sus unde scrie reteaua si ora apar niste umbre, iar wi-fi ul functioneaza numai daca stau langa router cu telefonul si acolo prinde 2 linii... Stie cineva care ar putea fi motivul?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai stat cu aia de la service sa vezi ce au mai stricat in telefonul tau laughing. E clar ca ceva au facut praf acolo la asamblare/dezasamblare.

| omegaalfa12 explică (pentru sltlp):

Nu am stat cu ei. Toata treaba a durat vreo 2 ore iar ei mentioneaza ca nu aveau cum sa strice ceva...

| sltlp a răspuns (pentru omegaalfa12):

Atunci nu are cum. Din senin nu se intampla asa ceva. MErgi la ei si spune-le sa verifice conectorii de la antene.