| aRiverdale24 a întrebat:

De vreo săptămâna am o problema cu telefonul, este iPhone 5S.Din nu știu ce cauza telefonul nu îmi vede cartela, orice cartela as pune nu o vede.Am mers la sediul DIGI sa văd dacă este vreo problema cu rețeaua de telefonie iar aceștia mi-au schimbat cartela, dar totul in zadar.Am dat și o actualizare software dar degeaba...Îmi apare doar:,, Căutare". Chiar nu știu ce sa mai fac.Și nu este prima problema pe care o am cu acest telefon.Am fost cu el la reparat recent deoarece l-am spart si nici nu merge butonul de pornire.Chiar nu am idee ce ar putea avea.Ma puteți ajuta?

1 răspuns:
| Necunoscutu92 a răspuns:

S-ar putea sa fie murdari pini unde e cartela sau un pin sa nu facă contact uitate atent la pini daca poți daca nu du-te la reparați cu el