| GeorgeMihai a întrebat:

Am scos google earth si cand sa-l deschid nu merge se incarca un pic si nu vrea sa se instalezesad. Avetzi idee careva cum pot sa remediez aceasta problemathinkingsad Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Ai incercat din nou? Da-i un restart la pc si daca tot nu vrea dupa asta, descarca-l din nou. Si descarca-l de pe pagina oficiala google.

3 răspunsuri:
| Juleuuss a răspuns:

Nu am idee, dar ți-aș recomanda Mozilla Firefox, pentru că se mișcă bine. Eu sunt mulțumită.
Baftăăă!

| MitroKta a răspuns (pentru Juleuuss):

Mozilla Firefox e un browser de internet, google earth este o aplicatie cu harti si globul terestru in 3d. Tu probabil ai crezut ca e vorba de google chrome- browser la fel ca mozilla.

| Juleuuss a răspuns (pentru MitroKta):

Am citit greşit, era google earth, iar eu am citit google chrome, sorry.