| bleakk a întrebat:

Am si eu nevoie de un stand/suport de racire bun pentru un laptop HP, sa fie rezistent si sa raceasca. Aveti idee, din experienta, ce firma de coolere sa urmaresc?

1 răspuns:
| Bossdeanonim12 a răspuns:

Salut! Daca vrei ceva de calitate, rezistent si care sa raceasca impecabil, iti recomand cu incredere Cooler laptop Trust GXT 278, 17.3 care are un pret destul de ridicat.
Insa daca vrei unul mai accesibil, rezistent si care sa racesca ok, ar fi cooler laptop Hama 53067 slim 13.3.